WhatsApp

Euro Palet

Euro Palet

Euro palet çakma işlemlerinde kullanılan cihazlarımız son teknoloji ürünü olup bu standartlarda devam etmektedir. 2. el euro paletlerimiz kontrol edildikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır.Euro paletleri çakan firmamız bunu  TR-013 nolu yetki sertifikası ile yapmaktadır. Euro paletler yapılırken kullanılan malzemeye dikkat edilmektedir ve kurutulmuş ahşap haricinde bir ürün kullanılmamaktadır.Bu sebep den ötürü euro paletlerinizde oluşacak mantarların önüne geçilmiş olmaktadır.Paletlerin taşiıma güçlerini tahin ederken enine bakılır ve buralarda kereste olup olmadığına dikkat etilmelidir.Bizde bu tarz üretimleri yapmamaktayız bu yüzden firmamız vermiş olduğu tüm euro paletlerin taşıma gücünü ve sağlamlığını garanti eder.Sektördeki uzun yıllardır süren deneyimi ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.Euro palet denildiğinde akla gelen ilk firma olan Demir palet sektördeki yerini yapmış olduğu kaliteli işler sayesinde ispatlamış bulunmaktadır.Bu da sektörde ki güvenilirliğimizi arttırmışdır.Tüm palet hizmetlerinde aynı standart unsurlara dikakt edilerek üretilen ürünler sayesinde kalite tüm ürünlerde standartlaştırılmıştır.Bizden satın alabileceğiniz ürünler başlıca şu şekilde sıralanabilir;

 1. Euro Palet
 2. Ahşap Palet
 3. Tahta Palet
 4. Sandık
 5. Metal Palet
 6. 2. el Palet
 7. Sıfır Palet
 8. Eur Palet
 9. Hurda Palet
 10. Ambalaj Sandıkları
 11. Özel Ölçülü Palet
 12. Endüstriyel Sandık
 13. Cp Paletleri
 14. Katlanabilir Sandık
 15. Silikopolimer Paletler

Euro Paletin taban tahtaları pahlanmıştır. Böylece kullanımı daha rahat olur.

EURO PALET İÇİN STANDARTLARIMIZ

– Yakma Damgaları
Euro paletler de yakma damgaları mevcuttur yani uzun kenarlarında 3 tane yakma damgası  görülmektedir.Euro paletlerin sağ taraflarında yakma damgaları bulunur.Bu damgalar ne anlama gelir .Yakma damgaları demiryollarının Avrupa palet havuzlarında belirtilen mührü niteliğindedir.Buna diğer adıyla Eur işareti denir.Bunların dışında euro paletlerde yakma markaları da vardır.Yakma markaları da bir avrupa demir yollarının ateş markalı damgaları mevcuttur DB damgası denir.Bu damgalarda Ülke ve imalatçı kodları bulunur. Euro palet solda yakma damgasına EPAL adı verilir. Epal’ın açılımı şu şekildedir European Pallet Association bu damgalarda kalite işaretlerinin yakma damgalarıdır.

Euro Palet Kontrol Çivisi
Euro paletlerde bulunan ve sadece deneyimli olduğu tespit edilmiş yassı paletlerin onarımdan sonra Epal dediğimiz kalite makrası taşıyan onarım kontrol çivisi çakılır.Bu çiviler sadece EPAL in izin verdiği firmalar onarım kontrol yapabilirler.

Euro Palet

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu